Логотип компании Happy-Car Детейлінг центр - ПРЕМІУМ догляд за автомобілем Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com
ШВИДКІСТЬ

Досвід наших фахівців дозволяє виконувати роботи на високому рівні в максимально короткий термін. Це дасть вам змогу заощадити час на вирішення більш важливих питань.

ЯКІСТЬ

В нашій компанії працюють фахівці високого рівня. Всі вони мають досить великий досвід якісного виконання робіт в даній галузі, що дозволяє надійно і швидко виконувати навіть найскладніші завдання.

ГАРАНТІЯ

Ми одна з небагатьох компаній, яка гарантує надійність, якість та довготривалість ефекту на роботи, виконані своїми співробітниками. Надійність, якість і досвід – це три головні складові успіху нашої команди.

СЕРВІС

Наше сервісне обслуговування знаходиться на високому рівні. Ми впроваджуємо нові технології, шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це дозволяє добитися максимального успіху у вирішенні складних завдань.

АКЦІЇ

Для того, щоб зробити наше сервісне обслуговування доступнішим, ми проводимо регулярні акції на різні види послуг. Це дає можливість зробити послуги доступними, що дозволить більш широкому колу клієнтів скористатися високим професіоналізмом наших співробітників і отримати гарантію на виконані ними роботи.

МИЙКА

Хімчистка та преміум мийка триває від 2 до 6 годин. При цьому ви можете не турбуватися, що після даної процедури пошкодиться покриття кузова або салон. Ми використовуємо тільки кращі миючі і захисні засоби американського бренду "Chemical Guys", які абсолютно безпечні не тільки для транспортного засобу, але і для здоров'я водія та пасажирів. Крім того, захисні засоби забезпечать грязьо - і водовідштовхувальний ефект тканини, натуральної та штучної шкіри салону.

Тюнінг Детейлінг Центр в Києві

У нас вигідніше та надійніше!logo

Сьогодні, враховуючи вплив багатьох факторів, автомобілі піддаються величезній кількості пошкоджень, з якими легко допоможе впоратися детейлінг студія. Перед тим, як вивчити які послуги вона надає, спробуємо розібратися, від чого в першу чергу треба захищати свій транспортний засіб. Щодня в процесі їзди він піддається багатьом факторам, що виявляються у вигляді:

  • Слідів від дорожніх хімічних реагентів
  • Втрати блиску і потьмяніння фарби
  • Бітумним плями і слідів від комах і т. д.

Виправити стан можна, звернувшись в тюнінг детейлінг-центр у Києві. Варто відзначити, що професійний детейлінг раніше не був доступним простій людині. Його використовували тільки на виставках для додання транспорту привабливого і доглянутого вигляду. Сьогодні ж це автодетейлинг, який є доступним будь-якому власнику, що турбується за свою машину. Але всупереч цьому, дана процедура, все ж, ще маловідома. Отже, що ж це таке?

Сутність детейлінгу

Детейлінг – це малопоширений вид послуг в Києві. Він включає в себе комплекс спеціальних, так би мовити, «Авто–спа процедур», що дозволяють привести загальний вид транспорту в ідеальний стан. До нього входять роботи і внутрішні і зовнішні. Якщо розглядати їх більш детально, то послуги детейлінгу включають в себе наступні складові:

  • Полірування кузова, дисків, хрому. У нашій компанії вона здійснюється високопрофесійними фахівцями, які використовують тільки найкращі за якістю матеріали для надання послуги. Весь процес роботи поділяється на декілька етапів. Спочатку проводиться загальна оцінка стану ЛФП, після чого проводиться повне очищення кузова від сторонніх речовин, таких, наприклад, як смоли або бітум. Потім проводять самє полірування, причому цей процес відбувається дуже акуратно й уважно, завдяки чому досягається ефект мінімального зняття лаку. Останнім, фінальним етапом є нанесення захисного нано покриття, що забезпечить захист на довгий час.
  • Відновлення прозорості фар за рахунок проведення процедури полірування. Завдяки цій процедурі, вам вдасться не тільки відновити прозорість фар, але і забезпечити їм максимальний захист на майбутнє від пошкоджень.
  • Проведення мийки преміум класу. Загальний час її проведення займає від 2 до 6 годин.
  • Нанесення захисного покриття на кузов (силантного або керамічного).

Варто окремо виділити послуги з детейлінгу салону, який включає в себе наступне:

У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісну авто хімію американського виробництва компанії Chemical Guys. Вона не принесе ніякої шкоди ЛФП салону і є абсолютно безпечною для здоров'я людини.

Складові елементи тюнінгу

Тюнінг і детейлінг центр в Києві Happy Car, надає послуги тюнінгу, які допоможуть зробити ваш транспортний засіб більш стильним, а застосовуючи деякі засоби, і міцним. Ця процедура включає в себе наступні послуги:

Більш детальну інформацію про кожну послугу можете дізнатися при зверненні до наших фахівців.

Що отримуємо в результаті:

Багато хто, заощаджуючи, намагаються самостійно доглядати за своєю машиною. Звичайно, від такого догляду не варто очікувати довгострокового ефекту і належного вигляду. Детейлінг рекомендується проводити два рази на рік (навесні, восени). Ви віддаєте свій транспортний засіб в сервіс на 1-3 дні (термін залежить від необхідних робіт). Коли ви приїдете за своїм транспортом - результат порадує вас гарантовано. Адже назад ви забираєте новий автомобіль. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримуєте:

Також у нас регулярно проходять акції, що дозволяють зробити догляд за машиною доступнішим.

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$