Логотип компании Happy-Car Гарантія на послуги і матеріали від Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com

Гарантія на послуги

Сьогодні ринок автомобільного сервісу не стоїть на місці. З кожним днем все більше стають доступними ті послуги, якими раніше могли скористатися лише «обрані». Наприклад, детейлінг. Безумовно, багато автовласників страхаються дізнаватися про новинки, а тим більше випробовувати їх на своєму «залізному улюбленці». Спробувавши раз, водії стають постійними клієнтами спеціальних центрів.

Звичайно, з першого погляду прайси можуть здатися дорогими. Але повірте воно того варте. Адже в кінцевому результаті ви просто не впізнаєте свій транспортний засіб. В реальності він буде «блищати і пахнути» чистотою. Як ніби ви тільки що придбали нове авто.

Вибір за вами

Детейлінг - дуже тонке і делікатне завдання, для виконання якого потрібна рука професіонала. Тому, вибираючи місце звернення, без сорому задавайте питання, які цікавлять вас, обов'язково переглядайте їх галереї. А при можливості перегляньте результати і в реальності. Дуже важливий досвід та індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також умову гарантії того, що ви дійсно отримаєте якісні послуги. При обранні сервісу обов'язково поцікавтеся відгуками. Ідеально, якщо у них обслуговувалися друзі. Якщо ні - тоді шукайте їх в інтернеті. Звичайно, хто б що не говорив вибір завжди за вами. Але економити на таких послугах не варто, адже від цього залежить ідеальний стан машини.

Що пропонуємо ми?

Робота нашого центру спрямована на гарантійне високоякісне обслуговування автомобілів в галузі детейлінгу і тюнінгу. Незважаючи на те, що ми молода команда, ми не боїмося виконання важких завдань. Звернувшись до нас, ви будете абсолютно спокійні за свій автомобіль. Ми гарантуємо:

  • Якісне виконання всіх робіт нашими співробітниками;
  • Безпека і збереження вашого транспортного засобу в опалювальному приміщенні;
  • Парковку під охороною і відеоспостереження;
  • Надання клієнту сучасну кімнату очікування;
  • Дотримання всіх технологій;
  • Використання кращих гіпоалергенних матеріалів американського виробництва компанії «Chemical Guys»;
  • Застосування брендових ексклюзивних продуктів для тюнінгу та багато іншого.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців. Вони нададуть відповіді на всі питання і запишуть на сервіс у зручний для вас час. Їх контакти знаходяться у відповідному розділі.

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$