Логотип компании Happy-Car Тонування авто, лобового скла в Києві. Ціни на тонування від Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com

Тонування авто

Вид послуги 
Ціна 
Час виконання 

Гарантія

1 Тонування скла «Євростандарт» 
Від 1500 грн. 
1 - 2 години 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку
2 Повне тонування скла 
Від 1900 грн. 
2 - 3 години 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку
3 Поклейка лобового скла 
від 1100 грн. 1 година 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку
4 Поклейка смужки на лобове скло 
Від 400 грн
1 година 
3 роки на роботу, від 5 років на плівку
5 Поклейка лобового атермальною плівкою 
Від 2500 грн. 
1 година 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку
6 Поклейка двох передніх атермальною плівкою
Від 1500 грн. 
1 година 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку
7 Антивандальні плівки 
Від 900 грн. – одне скло 
1 година 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку
8 Архітектурні плівки 
Від 400 грн. кв/м 
1 година 
3 роки на роботу, від 3 років на плівку

Сонцезахисні плівки

Сонцезахисні плівки на сьогоднішній день, найвідоміші і найпоширеніші. В першу чергу, ці плівки несуть захисний ефект від ультрафіолету (99%) та інфрачервоних променів (у % відношенні залежить від світлопропускання), що перешкоджає перегріву салону і вигорання інтер'єру, в принципі, для цього і була створена плівка. Для нашої людини (що показує практика, головною якістю «тонування», є комфортне перебування у своїй власності, будь то автомобіль, квартира, офіс - не важливо, важливо лише те, що це наша територія і нам незатишно, коли ми ловимо на собі сторонні погляди, особливо в незручних моментах :). Дані плівки дозволять вирішити це питання затемненим ефектом односторонньої видимості, мається на увазі, що кожна людина зможе підібрати під себе (свій зір або досвід водіння) певний відсоток затемнення. Плюс до всіх перерахованих вище властивостей, додамо ще елегантність зовнішнього вигляду. Почувайтеся комфортно!

Атермальні плівки

Отже, «Атермальні», або як=їх ще називають – «антиблікові». Головна перевага цих плівок полягає в тому, що практично при 100-процентній видимості, ми маємо сонцезахисний ефект і тонувальних плівках (або трохи краще), дозволяє нам наносити на лобове скло та два передні бічні для людей, які виїжджають за межі України. В асортименті атермальних, декоративний вибір, наприклад, яскраво виражений фіолетовий відтінок, злегка рожевий «хамелеону», який змінює відтінки з-за кута спостереження. Ці сміливі рішення зроблять Ваш автомобіль ексклюзивним!

Антивандальні плівки

Що ж стосується «антивандальної» (удароміцної) плівки. Плівки цих серій виробляються товщиною від 115 мкм до 336 мкм (оптимальний автомобільний варіант 236 мкм.). Нанесення цієї плівки значно зміцнить скло, що не дозволить зловмиснику з легкістю проникнути всередину, і можливо злякає при кількох невдалих спробах розбити його. Останнім часом такі плівки стали користуватися великою популярністю, що призвело до збільшення асортименту цієї продукції. На сьогоднішній день ми маємо, як прозорі, так і тоновані матеріали, що дозволяє «вбити одним пострілом двох зайців»: безпека і комфорт. Що стосується цінової політики, так, це трохи дорожче звичайних плівок, як і безпеку в цілому.

Архітектурні плівки

Затишок, комфорт, естетичний вигляд, енергозбереження у Вашому домі. Простота інсталяції, довгий термін служби. Загальне скорочення сонячної енергії до 80%. Рекомендована установка на південні вікна, що значно заощадить електроенергію на кондиціонуванні. Користуймося благами!

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$