Логотип компании Happy-Car Про центр детейлінг і Тюнинга в Києві Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com
 

Happy-Car - Це та компанія, яку ви зараз можете спостерігати, але до цього дня кожен працівник тривалий час розвивався саме у своєму напрямку. Хтось набирався професіоналізму в мегаполісах і за кордоном, а хтось працював в області, хтось має 10 років досвіду роботи у певній сфері, а хтось 1 рік, але в нашій компанії ми вимірюємо досвід фахівця не роками і місцем роботи, а кількістю зроблених машин. Наприклад, майстри з тонування присвятили себе цій справі з 2004 року в Києві і на даний момент статистика у них така: 100-150 щомісяця тонованих автомобілів, надання на постійних умовах послуг 30-тьма автосалонам і станціям тех. обслуговування міста і 12000-це примірне загальне число затонованих машин за 12 років!

Про центр Happy-Car та досвід наших фахівців

По обклеюванню автоплівками статистика не менш цікава - понад 400 автомобілів, повністю поклеєних в кольорові плівки і це не рахуючи капотів, дахів і стандартних комплектів захисної прозорої плівки! Фахівці з реставрації салону вже четвертий рік працюють в цій галузі і в одного з них на рахунку понад 2000 рулів і 400 повністю пофарбованих салонів! Майстер по поліровці і захисним покриттям кузова, хоча і почав займатися цим трохи більше ніж рік тому, але руку вже поставив серйозно!, - ще б пак, кожен день полірувати автомобілі!)

Фахівці Тюнiнгу та Детейлінгу

Як бачимо, детейлінг автомобіля - важлива і потрібна послуга. Вона дозволить підтримувати транспортний засіб у «тонусі». Важливо також знати, звертаючись в наш центр, що тут надаються і тюнінг послуги. Завдяки їм, можна реально змінити зовнішність авто до невпізнання, внести деякі доопрацювання або просто вдосконалити його до люкс класу.

Для нас наш імідж дуже важливий. Тому ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Досвід, професіоналізм фахівців, що працюють у нас, дозволяє в максимально короткий період виконувати навіть найскладніші завдання. Щоб ви могли нам довіряти, ми надаємо гарантію на абсолютно всі види проведених нами робіт. Ми все зробимо для того, щоб кожен клієнт був задоволений і приємно здивований!

teammember
Олександр
teammember
Андрій
teammember
Віктор
teammember
Віктор
teammember
Сергій
teammember
Дмитро
teammember
Дмитро
teammember
Ігор
teammember
Яна
teammember
Сергій

Ось і виходить, що компанія Happy Car

– це об'єднання майстрів-професіоналів кожного у своєму напрямку. Наша мета – надати відмінний сервіс клієнту по всьому спектру послуг в сфері "ТЮНІНГ" і "ДЕТЕЙЛІНГ" авто. Імідж фірми у нас на першому місці, тому ми і цінуємо усіх клієнтів, знаходячи індивідуальний підхід до кожного з них, незалежно від його вартості авто. Приїжджайте - і Ви дізнаєтеся, що таке справжній сервіс!

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$