Логотип компании Happy-Car Тюнінг послуги в Києві від Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com

Тюнінг

У сучасному автосервісі намагаються зробити все для того, щоб продовжити машині термін експлуатації. Удосконалити її і зробити на клас вище допоможе тюнінг. Це комплекс робіт, спрямований на зміну заводських характеристик, що сприяють поліпшенню динамічних якостей. Компанія Happy Car надає наступні послуги по даному напрямку:

  • Поклейка автоплівки. Ми використовуємо якісний матеріал для проведення робіт в екстер'єрі та інтер'єрі. Застосувавши її, наші фахівці допоможуть вам докорінно змінити вигляд вашого «залізного товариша». Так само з її допомогою можна захистити кузов від подряпин, приховати наявні дефекти, змінити колір кузова, деталей транспорту і багато іншого.
  • Шумоізоляція. Процедура допоможе приховати сторонні шуми в машині. Як наслідок, власник буде їхати, і насолоджуватися улюбленою музикою, звук якої значно покращиться.
  • Нанесення захисних покриттів. Їх застосовують не тільки на зовнішній поверхні транспортного засобу, але і на фари, покришки.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців. Вони дадуть повну інформацію про послугу, при необхідності проведуть професійну консультацію. Їх контакти знаходяться у відповідному розділі на сайті.

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$