Логотип компании Happy-Car Детейлінг послуги в Києві від Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com

Детейлінг

Світ рухається вперед і розвиваються інноваційні технології у різних напрямках нашого життя. Одним із нових напрямів у сфері обслуговування автомобілів, є детейлінг. Він передбачає комплекс процедур, спрямованих на ретельний догляд за будь-якими транспортними засобами.

Детейлінг включає такі процедури:

  • Детальна мийка кузову авто ;
  • Хімчистка інтер'єру автомобіля ;
  • Реставрація салону;
  • Полірування кузову, дисків, хром-пакету, дерева салону;
  • Нанесення захисних керамічних покриттів на поверхню кузова і салону.

Детейлінг послуги поділяють на два види.

Перший  - чистка екстер'єру, яка передбачає відновлення «зовнішності» машини. Починаючи від проведення легкої мийки, закінчуючи повним відновлювальним поліруванням ЛФП (лакофарбувального покриття) транспорту.

Другий вид - робота з інтер'єром Вашого транспортного засобу, яка включає в себе  повний догляд за ним. Починаючи від хімчистки і захисних засобів, закінчуючи реставрацією. Дана послуга сьогодні є досить популярною, затребуваною. Адже після її проходження автомобіль буде сяяти «новизною», стане презентабельнішим, отримає надійний захист від корозії і втрати кольору.

Щоб досягнути максимально ефективного результату, не потрібно витрачати свій час і самостійно проводити роботи з автомобілем, достатньо два рази на рік звертатися до послуг спеціалістів з досвідом роботи в даній сфері, які зроблять все за вас.

Варто звернути увагу, що ми використовуємо засоби високої якості американського виробництва Chemical guys. Адже автомобільна хімія даного бренду не завдає шкоди автомобілю. Також продукція Chemical guys нешкідлива для здоров'я людини.

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$