Логотип компании Happy-Car Преміум мийка авто, рухового відсіку, на Печерську в Києві від Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com

Преміум мийка авто

Вид послуги
Ціна 
Час виконання роботи
Преміум-мийка авто
Від 4000 грн.4 - 6 годин
Мийка двигуна авто 
1500 грн. 4 - 6 годин
Чистка хром пакету авто
800 грн. 4 - 6 годин

У детейлінг-центрі "HappyCar" для клієнтів, які люблять свій автомобіль і стежать за його зовнішнім виглядом надається преміум мийка. Чим вона відрізняється від інших мийок, і в чому її перевага розглянемо нижче.

Мийка виробляється по американській системі «метод двох відер» -тобто це повністю ручна робота. У компанії "HappyCar" для мийки авто використовують хімію та аксесуари тільки американського виробника Chemical Guys, ця хімія абсолютно нешкідлива для будь-яких поверхонь автомобіля і найголовніше для здоров'я людини. Ми вибрали шампуні Chemical Guys бо вони не містять у собі кислоти, а це означає, що при всьому бажанні ми не зможемо пошкодити Ваш автомобіль.

Розглянемо поетапно як це відбувається:

  • спочатку робиться попередня мийка , при якій з автомобіля апаратом високого тиску змивається основний бруд, пісок.
  • беруться два відра, одне з чистою водою, інше вже з розведеним шампунем для ручної мийки, на дні яких знаходяться спеціальні брудозловлювачі «Циклон» для відсіювання піску, що запобігає знаходження піску на рукавички і тим самим дряпання поверхні автомобіля.
  • з допомогою спеціального піноутворювача шампунь наноситься на поверхню машини, далі мікрофібровой двосторонньою рукавичкою миється забруднена поверхня періодично ополіскуючи рукавичку в відрах. Так подетально миється весь автомобіль в тому числі і дверні прорізи.
  • після того як поверхня омита, кузов очищується з допомогою безабразивної глини від бітуму, дорожньої розмітки та ін.
  • потім проводиться чистка дисків і миється гума коліс.
  • коли автомобіль готовий до нанесення воску починаємо займатися інтер'єром. Проводиться хороше вологе прибирання салону та багажного відділення, це не тільки пилосос а ще повне протирання всіх поверхонь спеціальним миючим і зволожуючим розчином від Chemical Guys, і за бажанням клієнта натирання пластику і гумових ущільнювачів кондиціонером, і природна ароматизація салону.
  • після того, як салон готовий на кузов авто віск наноситься за допомогою полірувальної машинки, що дозволяє не тільки дати блиск автомобілю, наділити його гідрофобними властивостями але і прибрати дрібні подряпини з поверхні.
  • завершальним етапом мийки є натирання зовнішнього пластику авто спеціальними поліролями і натирання скла.

От власне це і є наша преміум-мийка, термін такої процедури займає близько 4-6 годин. Звичайно Вам може здатися що ціна на таку послугу висока, та й машину треба залишати на половину дня, але за те ми гарантуємо, що на Вашому автомобілі після миття не попалиться хром-пакет, диски, не полізе захисний шар на оптиці, не з'являться білясті плями на ЛКП кузова як часто буває на дешевих мийках де використовують безконтактну-кислотну хімію.

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$