Логотип компании Happy-Car Обклеювання оптики, фар авто плівкою в Києві від Happy-Car® Контакты:
Адрес: Ул. Перспективная, 4 Киев,
Телефон:+38 096 508 26 26, Телефон:+38 063 508 26 26, Телефон:+38 095 508 26 26, Электронная почта: happycar.ua@gmail.com

Обклеювання фар

Вид послуги 
Ціна 
Час виконання 
Гарантія
1 Тонування і ламінація оптики 
Від 900 грн. 
3 години 
1 рік на роботу, 5 - 7 років на плівку
2 Бронювання оптики 
Від 1200 грн. 
3 години 
1 рік на роботу, 10 років на плівку

З кожним днем тонування фар стає все популярнішим серед власників автомобілів різного класу. Всього за пару годин будь-яке авто, від звичайної звичної всім «Лади» до шикарного, представницького класу отримає новий стиль.

Здійснюється тонування фар шляхом наклеювання дуже тонкої і стійкої вінілової плівки високої якості.

Перевага методу

На відміну від нанесення на скло аерозольної фарби або лаку, даний спосіб зміни кольору або затемнення дуже зручний.

Тонування фар плівкою – абсолютно безпечне, не представляє загрози для учасників дорожнього руху. Не порушуючи оптику, з'являється можливість:

 • затемнити або змінити відтінок, зберігаючи відмінну видимість;
 • захистити від зовнішніх пошкоджень;
 • додати оригінальність;
 • перешкоджати проникненню вологи, якщо вже є пошкодження;
 • захистити скло при дрібних дорожніх пригодах;
 • у будь-який момент зняти повністю, або замінити.

Кольорові плівки для тонування стекол фар не втрачають світло, володіють високою пропускною здатністю світла.

З упевненістю можна стверджувати: тонування задніх фар плівкою зовсім не зашкодить безпечному руху. Сигнали повороту і стопа добре помітні навіть при яскравому освітленні або в сонячну погоду. Щоб досягти оптимального розподілу світлового пучка і не зробити його бляклим, наші фахівці підберуть відповідний варіант для кожної машини.

Перетворить автомобіль, надавши йому родзинку, тонування передніх фар плівкою.

Ви зможете вибрати потрібний, не дратівливий колір, він змінить сприйняття світу, принесе в життя красу і комфорт.

Найкраще тонування протитуманних фар робити в жовтому кольорі, так як він підвищує контрастність. Саме тому, найчастіше до цієї послуги вдаються власники, на чиєму транспорті встановлені протитуманки білого кольору.

Основні поради для прийняття рішення

Для отримання бажаного результату необхідно:

 • вибирати якісні матеріали;
 • довіряти свій автомобіль тільки досвідченим професіоналам;
 • вибрати комфортне світлозатемнення.

Якщо хочете надати своєму другові на колесах індивідуальність, зробивши тонування фар, ціна і якість, пропоновані нашою компанією Нарру Car, приємно Вас здивує.

Бронювання фар автомобіля

З кожним роком кількість транспорту на дорогах збільшується. В цій рухомій різноманітності будь-який водій намагається максимально захистити свою машину. Бронювання фар – це єдиний надійний спосіб збереження очей автомобіля від пошкоджень. Дрібні сколи, тріщини, подряпини і потертості погіршують якість освітлення, піддають небезпеки в нічний час.

В даний час у всьому світі самим популярним вирішенням цієї проблеми стало покриття зовнішньої поверхні оптики спеціальної, стійкої до ударів плівкою.

Одержувані плюси

Бронювання фар автомобіля плівкою:

 • максимально захищає від пошкоджень;
 • запобігає помутніння, що виникає при неправильній мийці або чищенні скла;
 • легко знімається, не залишаючи слідів клею;
 • підходить для всіх типів;
 • не вимагає особливого догляду;
 • не боїться масла, бензину, розчинників;
 • полірується.

Чому ми кращі?

Бронювання фар плівкою. Ціна на таку послугу набагато нижче вартості та встановлення нової оптики. Наша компанія Happy Car використовує матеріали відомих світових виробників, світлопроникність не знижується, не спотворюється, площина стає міцнішою, а за рахунок дуже гладкої поверхні – чистіше. Плівка амортизує удари від піску та каміння, не допускає розколу або тріщини скла, стійка до ультрафіолетового випромінювання, снігопадів і зледенінь, не вигорає, не розтріскується, міцно зміцнюється на склі і пластику.

Ваша машина захищена і виглядає красиво, на відміну від застосованих деякими водіями металевих решіток або додаткових пристроїв, які спотворюють освітлення і виглядають дуже неестетично.

Ми пропонуємо якісне бронювання фар поліуретановою плівкою. Абсолютно прозора, не змінює силу і напрям світла, вона по міцності у багато разів перевищує звичайну вінілову плівку. Виготовлена з багатошарового матеріалу, внаслідок чого сила точкового удару розсіюється по всій площі.

З урахуванням геометричної структури застосовується полиуретанка різної товщини, відмінно підходить для складних криволінійних площин.

Також виконуємо бронювання протитуманних фар дальнього та ближнього світла, габарити, стоп – сигналів.

Ефективність захищеності оптичних приладів багато в чому залежить від якості матеріалу і його нанесення. Дешеві складові не зможуть гарантувати всі зазначені переваги.

Вашому авто необхідне професійне бронювання фар. Ціна залежить від витратних матеріалів та рівня складності монтажу з урахуванням конструкції ліхтарів. Зваживши всі отримані переваги, Ви зрозумієте, що роботи окупляться за короткий термін. Адже при розбиванні одного ліхтаря, доведеться купувати весь комплект, що виявиться значно дорожче пропонованої послуги. Крім того, така неприємність може застати в самий невідповідний момент.

Бронювання автомобільних фар – це довгострокова, гідна захищеність дуже дорогих і самих крихких елементів транспортного засобу, шикарно оновить його зовнішній вигляд, продовжить життя і зробить більш комфортним.

Кваліфіковані майстри нашої компанії гарантовано виконають роботу на високому рівні.

Вiктор
Виктор
Мастер приймальник

Залишайте свій контактний телефон і наш майстер проконсультує Вас що до послуг детейлінгу для вашого автомобіля в Києві

+38

$